Breaking News

YAZLIK EV TASARIMLARI

Mimari tasarımcıların ve iç mimarların kendilerine has özellikleri ve yaşadıkları hayatın çizgisine uygun tasarımlar hazırlamaktan hiç vazgeçmemektedir. Bütün tasarımların her zaman bir bölümünde iç mimarın yada mimarın yaşamını anlatan kesitler bulunmaktadır. Farklı tasarımlar arasında dikkatleri üzerine çeken tavana uzanan cam pencereler, havalandırma modelleri, geniş ve manzaralı yüzme havuzları ile modern çizgilerle konsept edilen zemin tasarımları çoğu yazlık ev tasarımlarının ortak özelliğidir. Tasarım konusunda iç ve dış mekanlar bir bütün olarak dizayn edilmektedir. Minimal yapısı, şeffaf duvarlar ve bahçesinde uzun manzaralar iç ve dış arasındaki sınırları belirlemektedir. Duvarların çeşitli bölümlerinde alüminyum profiller ile kaplıdır, bu bölümler evin girişinde estetik bir yan oluşturmaktadır. Yazlık ev tasarımlarında kullanılan malzemeler maun ahşap, alüminyum profil, tavandan tavana cam, doğal olan gri bazalt zemin kaplamalar kullanılmaktadır. Yazlık ev tasarımlarında bronz renk konseptler kullanılarak evin iç tasarımında farklı dokular ile gri-beyaz paletinde karakterize edilmektedir.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir önceki yazımız olan 50 m2 ÖLÇÜLÜ STÜDYO DAİRE TASARIMLARI başlıklı makalemizde daire tasarımları, minimalist daire tasarımları ve stüdyo daire tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Salonların Muhteşem Yemek Odası Takımları

Yemek odaları evin daha doğrusu salonun ayrılmaz bir parçasıdır. Bu mekanlar sadece yemek yemek istediğinizde kullanabileceğiniz bir …

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

http://xn----7sbajornvhu8c.com.ua

karter-kiev.net

massagerxla.com
%d blogcu bunu beğendi: