Breaking News
Home » Yaşama Alanı » Mutfak Dekorasyonları » ULTRA GENİŞ TARZ MUTFAK TASARIMLARI

ULTRA GENİŞ TARZ MUTFAK TASARIMLARI

Mutfak tasarımları konusunda gün geçtikçe artan modern tasarım örnekleri  mimar ve iç mimarların farklı çizimler geliştirmesine, otantik yada dekoratif kullanım alanı geniş modern mutfak tasarımları yapılabilmektedir. Geniş alana sahip özel mekanlar da düşünülen mutfak tasarımları tüm malzemelerin rahatlıkla kullanıma sunulması ve ankastre tarzı elektronik mutfak aletleri ile yaşam alanınızda etkili bir tarz yaratabilirsiniz. Amerikan tarzı mutfak modelleri tasarlanarak iç dizaynında oturumu rahat bir ile boş zamanınız da okumak için kitapların bulunduğu kütüphane bölümleri oluşturulabilmektedir.  Dairelerin en önemli bölümü olarak bilinen mutfaklar da kullanıcıların isteğine bağlı farklı yerleşim planları ve oturum bölümleri çizilmektedir. Ev kadınlarının çoğu zamanını mutfakta geçirildiğini bilen tasarımcılar kadınlarımızın rahatlığını ve kullanım kolaylığını en iyi duruma getirebilmek adına mükemmel bir tasarım meydana getirmektedir. Bir mutfak tasarımı için beklenenden fazlasını bulabileceğiniz model ve çizimler siz ev kadınlarının bir hayali kadar yakınınızdadır.

 

Bir önceki yazımız olan BODRUM KATI İÇ MEKAN TASARIMLARI başlıklı makalemizde bodrum kat planları, bodrum katı tasarımları ve modern tasarım modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

En Romantik 12 Yatak Odası Tasarımı

 1. ANTİKA YATAK BAŞLIĞI   Osborne & Little’s Tamara’da döşenen 19. yüzyıl İtalyan başlık, tasarımcı …

20 Şık Siyah&Beyaz Mutfak Tasarımları

Siyah beyaz iç mekanları reddetmek imkansızdır. Onlar çarpıcı, önemli ve çok amaçlıdır. Genellikle merak uyandıran mimari elemanlar …

перила из нержавейки киев

аккумуляторы веста

дизайн интерьера
%d blogcu bunu beğendi: