Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » TWİST TARZ MODERN İÇMEKAN TASARIMLARI

TWİST TARZ MODERN İÇMEKAN TASARIMLARI

Twist kelimesi aslında İngilizce kökenli olup bükmek ve katlamak anlamına gelmektedir, fakat ABD ülkesinde bir dans türü olarak adlandırılmaktadır. İç mimarlarımızın farklı araştırmaları ve düşünceleri ile twist tarzı modern ev dizaynlarıda tasarlanabilmektedir. Twist tarzı modern tasarımlarda tavan seviyesinin yerden yüksek olması, kullanılabilir alanın fazlalığı ve ahşap dekorasyonın ön plana çıktığını görebilirsiniz. Ahşap renk tonlarının yaygınlıkla kullanıldığı twist tarzı tasarımlarda en dikkat çekici özelliklerden bir tanesi de isminden de anlaşıldığı gibi bükümlü, katlamalı ve dalgalı dekoratif modellerle evinizin içerisinde farklılık yaratmak için mükemmel bir tasarım harikasıdır.Dekoratif modern mobilya tasarımlarla evinizin içerisinde egzotik bir ortam yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan NÖTR RENKLERDE İÇ MEKAN TASARIMLARI başlıklı makalemizde iç mekan tasarımları, minimalist tasarımlar ve nötr renk tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Salonların Muhteşem Yemek Odası Takımları

Yemek odaları evin daha doğrusu salonun ayrılmaz bir parçasıdır. Bu mekanlar sadece yemek yemek istediğinizde kullanabileceğiniz bir …

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

topobzor.info

http://kover-samolet.com.ua

кепки на заказ
%d blogcu bunu beğendi: