Breaking News
Home » Yaşama Alanı » Mutfak Dekorasyonları » Tuğla Duvarlar ile 74 Şık Mutfak Tasarımı

Tuğla Duvarlar ile 74 Şık Mutfak Tasarımı

Bayanların en çok vakit geçirdikleri mekan olarak algılanan Mutfak, tasarımda son derece güzel ve şık olmalıdır. Mutfak gerek ailenin yemek yediği gerekse misafirlerin ağırlandığı önemli bir mekandır. O nedenle tasarımda en çok üzerinde durulması gereken mekanlardan birisidir.

Artık tuğlalar mutfak tasarımınıza güzellik katıyor!

Tezgah arasında veyahut boş bir duvarda tuğla kaplamaları çok abartmadan kullanabilirsiniz. Kullandığınız tuğlalar mutfak dolaplarıyla uyum sağlamalıdır. Mutfak alanında ağırlık olarak açık renk kullanıyorsa tuğla duvarlar birkaç ton koyu seçilebilir.

 İşte 74 Mutfak Dekorasyonu ;

Bir önceki yazımız olan Mutfak Tasarım Fikirleri başlıklı makalemizde mutfak dekorasyonları, mutfak tasarım fikirleri ve tezgah üstü kaplamalar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

MODERN MUTFAK TEZGAHLARI MODELİ VE TASARIMLARI

Teknolojinin hayatımızın her köşesinde ayrılmaz bir parçası olarak düşündüğümüzde insanoğlunun bu konuda kendini en üst …

RENGARENK VE KULLANIŞLI MUTFAK TASARIMLARI

Ev hanımlarının çoğu vakitlerini mutfakta geçtiğini bilen tasarımcılar kadınlarımızın rahatlığını ve kullanım kolaylığını en iyi …

avtomaticheskij-poliv.com.ua

заказ води в черкассах

snowbears.com.ua
%d blogcu bunu beğendi: