Breaking News
Home » Tasarım Haberleri » İlginç Tasarımlar » Tesisatçı Kitaplık Tasarımları
kitaplık

Tesisatçı Kitaplık Tasarımları

 Endüstiyel Tasarım günümüzde moda haline gelmiştir.. Endüstiyel tasarımcıların çalışmalarını görünce şaşırmamak elde değildir. Endüstiyel Tasarımcıların geniş bir iş olanağı olduğunu biliyoruz. ‘nın birçoğunu Endüstiyel Tasarımcıların yaptığını az çok biliyorsunuzdur.

Sıradışı Kitaplık” için birkaç araştırma yapıyordum ve bu tasarımın gerçekten sıradışı olduğuna karar verdim. Bu kitaplıklar Stella Bleu tarafından dizayn edilmiştir. Bu tesisatçı adını verdiğimiz kitaplığı duvara rahatlıkla asabiliyorsunuz. 2 tane aydınlatmasıylada odanıza renk katabiliyorsunuz. Açıkçası bu tasarımı çok ilginç buldum. Buradan tasarımcıyı tebrik ediyorum.

Bir önceki yazımız olan İtalyan Yemek Masaları başlıklı makalemizde italyan tasarımlar, italyan yemek masaları ve italyan yemek odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

MİMARİ TASARIM ÖDÜLLÜ ARAŞTIRMA MERKEZİ

Tasarım konusunda farklı yapıları ve mimari tasarımlarıyla her zaman ön planda olan Solus4 tasarım firmasının, …

DOĞAL AHŞAP MOBİLYA TASARIMLARI

Çağdaş yaşantımızın ev tasarımınlarında doğal ahşap mobilyalar kullanılarak dekorasyon konusunda ağacın hayatımıza kattığı pozitif enerjiyi …

www.www.kamod.net.ua

xn----7sbajornvhu8c.com.ua/%D0%BE%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D1%85-%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B8%D0%B9/

progressive.ua
%d blogcu bunu beğendi: