Breaking News
Home » Tasarım Haberleri » Tasarım Dünyası'ndan Haberler » Soft Boom WordPress Temaları
wordpress-temalari

Soft Boom WordPress Temaları

Soft Boom, bir Venture Boom girişimi olarak web tasarım ve yazılım dünyasına yenilik getirmeyi amaçlamıştır. Amacı doğrultusunda uzman kadrosuyla Türkiye’de bir ihtiyacı karşılayarak büyük bir açığı kapatacak aynı zamanda tasarım ve yazılımı aynı anda elinde tutup piyasanın üstünde hizmetler sunacaktır. Daha önce yapılan işleri değil yapılmayanları yapmaya cesaret edip hakkını vererek yapmak ve Türk insanının hizmetine sunmak kuruluş ilkemizdir. Bu bağlamda kadrosunu, alanında uzman yazılımcı ve tasarımcılarla oluşturan Soft Boom günden güne daha yenilikçi adımlarla yazılım dünyasına daha fazla hizmet sunacaktır.

blog-temalari

Soft Boom ilk olarak web tasarım alanında hizmet verecektir. WordPress altyapısını kullanarak, fonksiyonel tasarımları ile Türkiye’de benzeri görülmemiş birçok tema ile girişimine başlayacaktır. Öncelikle , kişisel temalar, haber temaları, portal temaları, video temaları, kurumsal temalar, e-ticaret temaları ve portfolyo temaları ile hizmetlerine başlayacak olan Soft Boom aynı zamanda özel web tasarım işleri de alacaktır. Bunların yanı sıra Soft Boom temalarını sadece satış yapmış olmak için yapmayacak, herkesin beğenisini kazanacak ve her türlü olumsuzlukla baş edebilecek bir inanç ile yapacaktır. Tema satışlarımızda herkes tarafından görülebilecek kaliteyi marka ve patent başvurularımızla resmiyete dökmüş, noterden temalarımızı tasdikletilmiş bir şekilde bu girişimde bulunduğumuzu da belirtmek isteriz. Ayrıca kullanıcılarımızı mağdur etmemek için illegal kullanım takibini sıkı bir şekilde yapacak; avukatlarımız aracılığıyla gerekli işlemler uygulanacaktır. Tema satışından sonra destek ve sorun çözme gibi bütün işlemlerde destek vereceğiz. Soft Boom çoklu satışa çıkaracağı temalarını özenle yapıp versiyon güncellemesi için de kesinlikle ücret talep etmeyecektir. WordPress sistemini yakinen bilmeyenler veya kod bilgisi olmayanlar için olayını bir çile durumundan çıkaracak olan ekibimiz, karmaşık kodlarla kullanıcılarımızı muhatap etmeyip açık ve anlaşılır bir şekilde temalarını hizmete sunacaktır. Sosyal medya hesaplarımızda ve sitemizde fazlasıyla bilgi aktarımı yapılacaktır.

 

Soft Boom şirket kurma aşamalarını bitirmiş olup yakın zamanda temalarını kullanıcılara sunacaktır. Temalarımız adresinden satışa çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Color Boom Tasarım Dergisi Geliyor! başlıklı makalemizde grafik tasarım dergileri, iç mimarlık dergileri ve kentsel tasarım dergileri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

mimar-apple-uygulamaları

İç Mimarlar İçin En Başarılı iPhone/iPad Uygulamaları

1. AutoCAD 360 En kapsamlı proje çizim uygulamalarından birisi olan bu uygulama ile çizimlerinizi başkalarıyla …

iç mimarlık kursları

Milli Eğitim Bakanlığı’na Açılan Dava Hakkında

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Müdürlüğü’ne 25.05.2010 tarih ve 2010 / 920 sayılı yazımız …

www.adulttorrent.org

kompozit.ua
%d blogcu bunu beğendi: