Breaking News
Home » Tasarım Haberleri » Tasarım Dünyası'ndan Haberler » Selçuk Üniversitesi G.S.F 11. Geleneksel Nevruz Sergisi

Selçuk Üniversitesi G.S.F 11. Geleneksel Nevruz Sergisi

Selçuk Üniversitesi’nin düzenlediği Nevruz Etkinlikleri kapsamında Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde 11. Geleneksel Nevruz Sergisi açıldı.

Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyeleri tarafından oluşturulan serginin açılışına Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbel ile işe Hatice Gökbel, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Musa Özcan, öğretim üyeleri, öğrenciler ve sanatseverler katıldı. Nevruzu konu alan sergide resim, hat, tezhip, minyatür, , seramik ve grafik çalışmalarının örnekleri ve sergilendi.

Sergiyi gezen Rektör Prof. Dr. Gökbel, öğretim üyelerinden eserleri hakkında detaylı bilgi aldı. 80’e yakın eseri tek tek inceleyen Prof. Dr. Gökbel, sergide emeği geçen öğretim üyelerine teşekkür etti. Sergi, Süleyman Demirel Kültü Merkezi’nde 15 gün boyunca ziyarete açık olacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Zeynep FADILLIOĞLU başlıklı makalemizde Şakirin Camii, zeynep fadıllıoğlu ve zeynep fadıllıoğlu biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

chester oturma grupları

YENİ EVLENECEKLER YORULMADAN İNTERNETTEN MOBİLYA ALIN

YENİ EVLENECEKLERE MÜJDE ; ONLİNE MOBİLYA SATIŞ SİTESİ Yeni evlenecek çiftlerin geçirecekleri süreçler çok zor. …

MOSHE SAFDİE

MOSHE SAFDİE KİMDİR ?   Dünyada mimarlık alanında önemli derecede isim yapmış mimarlardan birisi de …

renault.niko.ua/ru/models/master

www.best-cooler.reviews/best-soft-sided-cooler-guide/

облицовочная плитка из натурального камня
%d blogcu bunu beğendi: