Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Dekorasyon » RUSTİK TARZ AKSESUAR DEKORASYON TASARIMLARI

RUSTİK TARZ AKSESUAR DEKORASYON TASARIMLARI

Rustik kelimesi İngilizce kökenli olması ve sözlük anlamı işlenmemiş doğal görünümlü malzemelerle imal edilen yapı veya objeler olarak bilinmektedir. İç mimari tasarımcılarımızın iç mekan dekorasyonlarında kullandıkları objeler odanın havasını değiştirmek için mükemmel bir fikir. Doğal görünümlü ahşap ile konsept edilen mobilyalar, modern çizgileri yansıtan koltuk takımları ve masa, sandalye modelleri ile mekanınızı farklılaştırabilirsiniz. Rustik vurguların ön planda bulunduğu tasarımlar da ilgi çekici aksesuarlar kullanılarak evinizin akustik ortamını değiştirebilirsiniz. Sadeliği sevenlere özel bir tasarım olarak düşünülen rustik vurgulu dekorasyon tasarımları iç mekanların vazgeçilmezi olmaya aday gösterilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Guild Design tarafından Restoran Tasarımı [Güney Kore] başlıklı makalemizde güney korede bulunan restoranlar, modern restoran tasarımları ve restoranlar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

DOKULU PANEL DUVAR İLE SALON TASARIMLARI

Dokulu panel duvar dekorasyonları yeni yaşamın farklılık isteyenlere özel olarak tasarlanmış ama tüm dekoratörlerin, mimarların …

BRÜT BETON İÇ MEKAN TASARIMLARI

Beton, dış atmosfer koşullarına dayanıklı, nitelikli uygulamalarda su geçirmez ve kalıpta istenen biçimi alabilen bir …

www.fiat.niko.ua/models/cars/fiat-500-new/

fiat.niko.ua

https://plasticsurgery.com.ua
%d blogcu bunu beğendi: