Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ürün Tasarımları » Mobilya » Pirinç Süslemeleriyle Beyaz İtalyan Mobilyaları

Pirinç Süslemeleriyle Beyaz İtalyan Mobilyaları

Bastex 1987 yılında kurulan bir İtalyan şirketidir. Onların amacı dayanıklı, özgün ve yenilikçi ürünler sunmaktır. Şirketin son koleksiyonu olan Beyaz Titania onların tutkusunu gösteriyor. Koleksiyonda klasik tarzda ama oldukça benzersiz mobilyalar tasarlanmıştır. Mobilyalar kıvrımlı süslemeler ile tasarlanmıştır. Kanepe , yatak, büfe, sehpa, yemek masası ve sandalyeler de dahil olmak üzere birçok parçalarından oluşuyor. Koleksiyonun her bir parçası ziyaretçileri şaşırtmayı başarmıştır. Özellikle yatak başındaki kıvrımlar dikkatleri üstünde toplamıştır. 1000’den fazla kristal damlalarla süslenmiştir. Eğer nı seviyor ve onun çağdaş yapısını yeniden yorumlamak istiyorsanız bu koleksiyona göz atın.

Yararlı olması dilekleriyle.

 

Bir önceki yazımız olan Açık Hava Mobilyaları başlıklı makalemizde ilginç mobilyalar, modern mobilyalar ve sıradışı mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

30 MUHTEŞEM AÇILIR-KAPANIR MASA TASARIMLARI

Günümüz de ev hanımlarının en fazla zamanını geçirdiği mekan mutfaklardır. Sınırlı alan da kullanmak zorunda …

İnter Mobilya’dan Yepyeni Bir Konsept : Kuğu Oturma Grubu

Kuğu Koltuk Modeli şıklığın ve rahatlığın maddi tasviridir. Böyle bir koltuk modeli evinize ayrı bir hava katacaktır.  …

на сайте

там

taboobyprimal
%d blogcu bunu beğendi: