Breaking News
Home » Yaşama Alanı » Banyo Dekorasyonları » Muhteşem Japon Tekneleri
muhteşem-japon-tasarımları
Mattheo Thun tarafından geleneksel Japon Teknesi

Muhteşem Japon Tekneleri

Japonların yine ilginç tasarımlarından bahsedecek olursak ; bu küvetler bir amaca göre tasarlanıp, insanların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır. Burada ki amaç sadece banyo keyfi yapmak değildir. Kullanılan malzeme ; kas ağrılarınızın hafifletilmesine, stresinizi azaltmasına, iyi bir şekilde kan dolaşımınızı sağlamasına, fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklarınızı düzeltmesinde büyük rol oynamaktadır. Japonların her alanda kendilerini geliştirmeleri çok hoşuma gidiyor :). Türk Tasarımcılar’ın Japonlardan bunlardan ibret almalarını istiyorum :)

Mattheo Thun tarafından geleneksel Japon Teknesi

 

Diamond Spas tarafından Modern Japon Küveti

 

Rapsel tarafından Japon Küvet Tasarımları

 

RH Tubs tarafından küvet tasarımları

Bir önceki yazımız olan Sıradışı Banyo Tasarımı başlıklı makalemizde ilginç banyo tasarımları, ilginç banyolar ve sıradışı banyo tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

Banyoları Doğayla Buluşturan Tasarımlar

Evlerimizin vazgeçilmeyen bir bölümü olan banyolar da hayal gücünüzü zorlamanıza artık gerek kalmadı. Banyo kendimizi …

Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyo dekorasyonu için araştırma yapan tasarımcılara ilham kaynağı olabilecek banyo tasarımlarını sizlerle buluşturuyoruz. Yararlı olması …

www.xn----7sbajornvhu8c.com.ua

adulttorrent.org

www.adulttorrent.org
%d blogcu bunu beğendi: