Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » Mısır Mobilyaları : Turkuaz ve Sarı Renklerinde Modern Mısır Tasarımları
mısır mobilya modelleri

Mısır Mobilyaları : Turkuaz ve Sarı Renklerinde Modern Mısır Tasarımları

   Mimar Carlo Rampazzi ve Tasarımcı Sergio Villa ; Opus Futura adında koleksiyonunu sundu. Sergilenen geleneksel tasarımında Mısır Kültürü ele alınarak bir proje ortaya konuldu. 

   Sanatçı Sergio Villa cam, ahşap, tekstil ve ışık alanlarında bir çok tecrübesi olan ve deneyimlerini ne yansıtan sayılı tasarımcılarındandır. Renk seçimiyle farklılık yaratan Mısır Mobilyalarında turkuaz ve sarı renkler kullanılmış. Mısır Kültürüne uygun yapmak istiyorsanız bu harika tasarımlar size ilham kaynağı olabilir.

Yararlı olması dilekleriyle..

 

Bir önceki yazımız olan İtalyan Koltuk Tasarımları başlıklı makalemizde italyadaki restorantlar, İtalyan Mobilya Tasarımlar ve italyan restoranlar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

Sıcak Renk Vurgulu Cool Ev Tasarımları

Sıcak Renk Vurgulu Cool Ev Tasarımları Her hangi bir iç dekorasyonda sıcak ve güneş vurgulu …

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

best-cooler.reviews

tsoydesign.com.ua/uslugi.html/

https://rbt.com.ua
%d blogcu bunu beğendi: