Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » MİNİMALİST TARZDA JAPON MİMARİ TASARIMLARI

MİNİMALİST TARZDA JAPON MİMARİ TASARIMLARI

Ünlü japon tasarımcıların minimalist tarzda, sadeliğin ön planda tutulduğu tasarımlarda yatıştırıcı ve huzur bulacağınız yaşam alanları sunmaktadır. Farklı düzeylerde açılar, açık alanlar, rahat köşe bölümleri ve kontrast kullanılarak duyarlılık ve minimalist konforlar yansıtan göze çarpan ev tasarımları oluşturuldu. Mimarların ışık ve gölge için farklı çalışmalar yapılmıştır, blok güneş ışığı ve farklı açılardan evin içerisine ışık katmak adına sanatsal aydınlatma tasarımları uygulanmıştır. İç mekanda farklı merdiven sistemleri kullanılıp okuma alanları ve dinlenme odaları oluşturulmaktadır. Tavan kirişlerinde örme taş tasarımı estetik bir durum yansıtmaktadır. Ahşap malzemenin tonları ve beyazın sadeliği bir araya getirilerek minimalist tasarımları göze hoş şekilde dizayn edilerek kullanıma sunulmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan BODRUM KATI İÇ MEKAN TASARIMLARI başlıklı makalemizde bodrum kat planları, bodrum katı tasarımları ve modern tasarım modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Salonların Muhteşem Yemek Odası Takımları

Yemek odaları evin daha doğrusu salonun ayrılmaz bir parçasıdır. Bu mekanlar sadece yemek yemek istediğinizde kullanabileceğiniz bir …

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

mitsubishi.niko.ua

mitsubishi.niko.ua

adulttorrent.org/search/mandy majestic
%d blogcu bunu beğendi: