Breaking News
Home » Yaşama Alanı » Mutfak Dekorasyonları » İtalyan Mutfak Konseptleri
italyan mutfaklar

İtalyan Mutfak Konseptleri

Bu yazıdımda sizlere ‘ndan bahsedeceğim. Tasarımla uğraşanlar az çok İtalyan Konseptleri‘ni bilirler. İtalyanlar gösterişe çok önem veren milletler. Ne yazık ki Türkiye’de ki tasarımcılar İtalyan Konseptleri’nden ilham alarak tasarımlarını yapıyorlar. Dileriz ki Türk Tasarımları‘nı takip edenler çoğunlukta olsun. Neyse kendimi daha fazla kaptırmadan tasarımları incelemeye geçeyim :) Şunu da belirteyim ; İtalyanlar kavisli tasarımları severler ve çoğu tasarımlarda ovallik vardır. Bizimle görüşlerinizi konu altında paylaşabilirsiniz. :)

 

Bir önceki yazımız olan Sıradışı Lavabolar başlıklı makalemizde ahşap lavabolar, cam lavabolar ve en iyi lavabolar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

MODERN MUTFAK TEZGAHLARI MODELİ VE TASARIMLARI

Teknolojinin hayatımızın her köşesinde ayrılmaz bir parçası olarak düşündüğümüzde insanoğlunun bu konuda kendini en üst …

RENGARENK VE KULLANIŞLI MUTFAK TASARIMLARI

Ev hanımlarının çoğu vakitlerini mutfakta geçtiğini bilen tasarımcılar kadınlarımızın rahatlığını ve kullanım kolaylığını en iyi …

https://np.com.ua

www.make-up.kiev.ua

Levitra 20 mg
%d blogcu bunu beğendi: