Breaking News
Home » Tasarım Haberleri » Fuarlar ve Organizasyonlar » İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Mobilya Fuarı

TÜRKİYE’DE ÜRETİLİYOR, İMOB’DA SERGİLENİYOR, DÜNYA’YA SUNULUYOR!

Tarih: 31 Ocak - 04 Şubat 2012
Türk mobilya markaları tasarım, kalite ve uygun fiyat politikaları ile dünya vitrinine İMOB’da çıkıyor.
Mobilya’daki en yeni ve en özgün tasarımlar 8. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB’da… Türk mobilya sektörünü dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla İstanbul’da bir araya getirecek fuar, mobilya ihracatına ve marka gelişimine katkı sağlayacak. İMOB, EUF (E Uluslararası Fuarcılık A.Ş.) ve MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) desteği ile 31 Ocak – 04 Şubat 2012 tarihleri arasında düzenlenecek.
Neden Türk Mobilyası?
  • Türkiye bir mobilya üretim ülkesidir!
Türk mobilya sektöründe, üretici ve perakendeciler dahil 60.000 ‘i aşkın firma hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara, Kayseri, İnegöl ve İzmir Türkiye’nin önde gelen mobilya üsleridir. Yeni yatırımlarla üretim kapasitesi her geçen yıl artan Türkiye, dünyanın 5 kıtasında, 173 ülkesine mobilya ihraç etmektedir.
  • Dünyada bugün üretilen teknoloji, Türkiye’de bugün kullanılır!
Türkiye’deki üreticiler, dünyadaki mobilya teknolojilerini yakından takip ederler. Makine parkurlarını sürekli yeniler, en ileri teknolojiyi kullanırlar.
  • Türk mobilya tasarımı neredeyse, trend orada olacaktır!
Dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen Türk mobilya tasarımcıları, her zaman “trendy” tasarımlar üretirler… 35 üniversitede yer alan tasarım bölümlerinde yetişen binlerce genç tasarımcılar sektöre dinamizm katmaktadır. Türk mobilya sektörü dünyada tasarımlarıyla trend olma yolundadır.
  • Kalitesiyle etkileyen tasarımlar; uygun fiyatlarıyla da şaşırtır!
Kaliteli malzeme ve orijinal tasarımlarıyla adından söz ettiren Türk mobilyaları, fiyat / maliyet dengeleriyle dikkat çeker. Mobilyada etkili ve profesyonel bir çalışma içinde olan Türk mobilya firmaları kaliteyi her zaman en iyi fiyatla sunar.
  • Türkiye, tüm pazarların orta noktasındadır!
Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya… Türkiye tüm büyük pazarlar için stratejik bir noktadadır.
  • Türk firmaları, hızlı ve zamanında teslimat yapar!
Tüm pazarlara yakınlık, yeni teknoloji ve nitelikli istihdamın verdiği güç, teslimatın da çok hızlı ve zamanında olmasını sağlar.
  • Türk mobilya markaları, konsept bütünlüğü sunar!

    Türk mobilya markaları, konsept bütünlüğü içinde, oturma gruplarından yatak odası takımına, yemek odası takımından genç odasına, hatta aksesuarlara kadar geniş yelpazede üretim ve hizmet sunar. Türk mobilya markaları, konsept bütünlüğü içinde, oturma gruplarından yatak odası takımına, yemek odası takımından genç odasına, hatta aksesuarlara kadar geniş yelpazede üretim ve hizmet sunar.

  • Dinamik ve sürekli gelişen bir yapı ile mobilyaya olan talep artıyor!
Genç ve eğitimli bir tüketici kitlesi, yükselen hayat standartları, dinamik ve sürekli gelişen bir yapı Türkiye’de mobilyaya olan talebi de ciddi anlamda yükseltti. Artan mobilya alışverişi ile Türk mobilya markalarının ülke ekonomisine katkıları yükselerek sektörün küresel arenada yıldızı daha da parladı. İç pazarda artan eğitimli ve egemen nüfusla doğru orantılı olarak yılda 600 bin konut oluşumu, mobilya yatırımlarında gözle görülür bir artış sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı 2011 başlıklı makalemizde adana mobilya fuarı, adana tüyap ve mobilya fuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

ANTONİ GAUDİ

ANTONİ GAUDİ KİMDİR ? Antoni Gaudí ya da tam adıyla Antoni Plàcid Guillem Gaudí i …

MODEF EXPO – 34. MOBİLYA DEKORASYON FUARI 2015

İnegöl, Bursa – Türkiye’nin 03-07 Kasım 2015 tarihinde ev sahipliği yapacağı 34. MODEF Expo – …

www.tokyozakka.com.ua

облицовочный кирпич в караганде
%d blogcu bunu beğendi: