Breaking News

Matsutaka

İnsanlar yaşadıkları yerde ilk önce elbetteki güvenliğe önem verirler. Bu güvenlik isteğinin doğal sonucudur. Ama bildiğimiz gibi insanın ihtiyaçları sadece güvenlikle sınırlı değil. Yaşanılası bir yerde olmazsa olmazlar herkes için şahsi bir liste oluşturabilir. Bunlardan en önemli ve genel olanları kişi sayısına göre genişlik, yaşayanlara göre ana yapı, yer seçimi vb. bunların yanında çok önemli özelliklerden biride İç Mimarlık‘tır. Yaşanılası bir yerde; zira insanın yaşadığı yerde karakterini yansıtması gerekir. Bu kontrol edemediğimiz bir istektir. İstemesekte evimizi kendi isteiğimize göre dizayn ederiz ruhumuzu ortaya çıkartırız. Bu aslında hiç önem vermediğimiz hatta hissetmediğimiz ama önemli bir duygu gibidir.

İç mimarlık nedir?


İç mimarlık insanlar tarafından kullanılan bir yerde, bu ev olabilir, yemek yenilen bir restaurant ya da dini bir mekan olabilir, başta işlevsel olmak üzere estetik tasarımlar sunan bir meslektir. Mimarlık ile güzel sanatların karışımı gibidir.

Modern Mobilya

bu alanda size üstün hizmet verir. Kişiliğinize özel tasarım çeşitleriyle size işlevsel ve estetik ürünler yaratır. Özellikle modern mobilya tasarımları konusunda sizin çözüm ortağınız olacaktır. Eviniz ya da herhangibir mekanınız için heyecan verici ve ferahlatıcı bir o kadarda rahat Modern Mobilya Tasarımlarıyla sizi şaşırtacaktır. Rengarenk ‘yla size hareket ve renk katacaktır.

Farklı Koltuk Tasarımları

Olağan tasarımlardan olağan dekarasyonlardan hoşlanmıyorsanız görmediğiniz tasarımlarla size çözüm bulacağız. Kimsede, hiç bir yerde bu tasarımları göremeyeceksiniz. Bu tasarımlar size özel. ‘miz sizin için tasarlanıyor.

Uç noktaları arayan değişiklik isteyen cidden ilginç bir kişiliğiniz varsa eğer size özel tasarımlarımızda mevcut. ‘mızla sizi cidden şaşırtacağız.

iç mimari tasarım

Kendiniz kadar kitaplarınızıda rahat ettirin. mızla dekarasyonunuza renk katabileceğiniz gibi kitaplığınızı daha ilginç hale getireceksiniz.

Unutmayın eviniz ruhunuzu yansıtır.

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Bebek Odaları başlıklı makalemizde Pierre Cardin Bebek Odaları, pierre cardin çoçuk odaları ve pierre cardin gaziantep hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

mimar-apple-uygulamaları

İç Mimarlar İçin En Başarılı iPhone/iPad Uygulamaları

1. AutoCAD 360 En kapsamlı proje çizim uygulamalarından birisi olan bu uygulama ile çizimlerinizi başkalarıyla …

iç mimarlık kursları

Milli Eğitim Bakanlığı’na Açılan Dava Hakkında

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Müdürlüğü’ne 25.05.2010 tarih ve 2010 / 920 sayılı yazımız …

np.com.ua

www.steroid-pharm.com

http://steroid-pharm.com
%d blogcu bunu beğendi: