Breaking News
Home » Yaşama Alanı » Mutfak Dekorasyonları » Harika Mutfak Tasarımları
mutfak dolapları

Harika Mutfak Tasarımları

‘nda modern çizgiyi yakalayan nadir firmalardan olan A-Cero ‘nun bu tasarımıda oldukça başarılı görünmektedir. Tasarımlarının birçoğu mdf üzerine olması bu firmanın kaliteye önem verdiğini gösterir. Ürünlerin üzerinde kanserojen madde içermeyen kullanılmıştır. Bu mutfak tasarımında dalgalı formlar ön plandadır. Dolapların ve çekmecelerin üstünde kulplar bulunmamaktadır. Özel bir sistemle (dokunmatik) kapaklar açılıp kapanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Küçük Mutfak Tasarımları başlıklı makalemizde dar mutfak çözümleri, en iyi mutfak modelleri ve küçük mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

MODERN MUTFAK TEZGAHLARI MODELİ VE TASARIMLARI

Teknolojinin hayatımızın her köşesinde ayrılmaz bir parçası olarak düşündüğümüzde insanoğlunun bu konuda kendini en üst …

RENGARENK VE KULLANIŞLI MUTFAK TASARIMLARI

Ev hanımlarının çoğu vakitlerini mutfakta geçtiğini bilen tasarımcılar kadınlarımızın rahatlığını ve kullanım kolaylığını en iyi …

www.velotime.com.ua

на сайте
%d blogcu bunu beğendi: