Breaking News
Home » Tag Archives: modern küvetler

Tag Archives: modern küvetler

sıradışı küvetler

Modern Küvet Tasarımları

Eskiden bu küvetler lüks otellerde olurdu. Artık çağımız ; teknoloji çağı oldu. İnsanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde tasarlar olduk.  Aşağıda ki tasarımları inceler olursak ; televizyon ve bilgisayarların her alana girdiğini görüyoruz. Modern Küvet Tasarımları‘nda masaj fonksiyonlarının, lcd ekranlarun, bilgisayarların ve şık aydınlatmaların kullanıldığını görebiliyoruz.

Read More »
muhteşem-japon-tasarımları

Muhteşem Japon Tekneleri

Japonların yine ilginç tasarımlarından bahsedecek olursak ; bu küvetler bir amaca göre tasarlanıp, insanların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır. Burada ki amaç sadece banyo keyfi yapmak değildir. Kullanılan malzeme ; kas ağrılarınızın hafifletilmesine, stresinizi azaltmasına, iyi bir şekilde kan dolaşımınızı sağlamasına, fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklarınızı düzeltmesinde büyük rol oynamaktadır. Japonların her alanda kendilerini geliştirmeleri çok hoşuma gidiyor :). Türk Tasarımcılar’ın Japonlardan bunlardan …

Read More »

Şık Küvetler

Çağdaş yaşamda insanların temel ihtiyaçlarına yönelik yapılan tasarımlardan bir tanesi de küvetlerdir. Son yıllarda banyo tasarımlarında önemli bir yere sahiptir. Banyonun olmazsa olmazı olan 5  küvet tasarımlarını sizlerle paylaşıyorum.

Read More »
www.steroid-pharm.com

https://showroom-kiev.com.ua