Breaking News
Home » Tag Archives: modern aydınlatmalar

Tag Archives: modern aydınlatmalar

İlginç Aydınlatma Tasarımları

iÇ MEKAN AYDINLATMA VE ÜRÜNLER: Bina, daireş, iş yeri, sinema, kamu kuruluşları, hastane, eğlence mekanları gibi mekanların aydınlatılmasıdır. İç mekan aydınlatma ‘da kullanılan iç mekan aydınlatma eşyaları ; 1 – Avize Avize tüm iç makanlarda aydınlatma için kullanılan çok geniş model ve şekil yelpazesine sahip bulunduğu mekanın şıklığını artıran dekor ve bir aydınlatma ürünüdür .iç mekan aydınlatma çeşiti olan avizeler …

Read More »

10 Modern Kavanoz Aydınlatma

İç Mimari de sürdürülebilirlik her zaman için en çok tercih edilen tasarım aşamalarından birisidir. Eski ürünleri yeni tasarımlara ilave etmek ve uyum içerisinde bu ürünleri kullanabilmek her tasarımcı bu uyumluluğu sağlayamamaktadır.  Şuan paylaşmış olduğum tasarımlarda cam kavanoz kullanılmış olup çeşitli aydınlatma elemanları tasarlanmıştır.

Read More »

Modern Led Aydınlatmalar

Alman Tasarım Firması olan Mawa Design ; 2012 konseptinde cam sarkıklara yer verdi. Çerçeveyi oval formlarda oluşturan ve sarkıkları tamamen camdan tasarlayan tasarımcı ise Isabell Hamm‘dır. Bölgesel Aydınlatmalar için Led Teknolojisi kullanılmıştır.

Read More »
aydınlatma

Duvar Aparatlı Aydınlatma Birimi

Evde, ofisde, otellerde kullanabileceğiniz modern aydınlatma birimlerinden bir tanesini paylaşıyorum. Bu tasarımı duvara monte edebiliyorsunuz ve alt kısmına da not defteri , telefonluk gibi kullanabiliyorsunuz. Yararlı olması dileğiyle.        

Read More »
Modern lambalar

Modern lambalar

Modern lambalar büyük,orta ve küçük olarak farklı boyutlarda tasarlanmış. Decorkuznetsov Studio tarafından tasarlanan bu koleksiyonun bütün ışıkları gizlidir. Parlak renkler bu tasarımı tamamlıyor.    

Read More »
aydınlatma tasarımları-icmimaritasarimcom (1)

Yeni nesil aydınlatma tasarımları

Yeni nesil aydınlatma tasarımlarını merak edenler için derleyip topladığım aydınlatma tasarımlarını yayınladım. Google holding’de kullanılan aydınlatma tasarımlarından tutun lüks evlerde ve ofislerde kullanılan aydınlatmalarda yer alıyor.      

Read More »
niko-centre.kiev.ua

http://niko-centre.kiev.ua

botoxclub.com.ua