Breaking News
Home » Tag Archives: iç mimari tasarım

Tag Archives: iç mimari tasarım

Tropikal Ev Tasarımları…

Tabiatla iç içe bir hayatı sevenlerin düşlediği egzotik ve tropikal havayı yaşamak artık iç mimarlarımızın büyük emek ve çalışmaları sonucunda  çok kolaylaşmıştır. Tropikal hayatın her anını yaşamak onu hissetmek, ağaçların arasında egzotik bir hayatı çılgınlar gibi yaşayabilirsiniz. Hayal edebileceğiniz tüm rahatlığı planlayabilir, evinizin içerisinde özel spa salonu, jakuzi, bahçenizde havuz, egzotik ağaçlar, meditasyon yapabileceğiniz özel tasarım sessiz odalar yapabilirsiniz.   

Read More »

Garajınızı Eve Dönüştüren Tasarımlar

Ev, işyeri ve garaj için iç mimari tasarımında çılgın ve modern çizgiler gelişmeye hızla devam ediyor. Teknolojinin gelişmesi  ile hayatımızın her alanında faydanabileceğimiz tasarım harikası ürünlerle benzersiz bir hayat standardına ulaşabilirsiniz. Eviniz içerisinde hayal gücünüzün sınırlarını zorlamak sizin elinizde, olmazsa olmazların olduğu yep yeni iç dizayn projelerle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz…        

Read More »

Çeşitli İç Mekan Tasarımları

Ofisin, salonun, genç odasının ve çeşitli yaşama alanlarının yer aldığı birkaç iç mekan tasarımlarını sizlerle paylaşıyoruz. İlham kaynağı olması dilekleriyle..

Read More »

Akıllı Ev Dekorasyonu 2013

Akıllı Sistemler maliyetli olmasından dolayı günümüzde çok kullanılmasada yabancı tasarımcılar maliyet düşünmeksizin iç mekanınıza birden çok fonksiyon yükleyebiliyor. Ev sahibi Simon Woodroffe, küçük modern dairesi için ileri görüşlü bir alternatif oluşturdu. Bir düğme ile yatağın tavana kadar yükselmesini sağladı. Bu sistem sayesinde iç mimari de birden çok fonksiyon oluştu. Yatak takımının altında oturma alanı oluşturdu.  

Read More »
Yaratıcı ve Özgün Mimari Tasarım

Yaratıcı ve Özgün Mimari Tasarım

  Yaşama farklı anlamlar katan yaratıcı ve özgün tasarımları içinde barındıran bir çağdaş mimari yapıtı. Sanatıda içinde barındıran bu yapıt  grafiti duvar tasarımı,minimalist banyo tasarımı,yüksek tavan ve lüks ışık ayarlarını modern bir ev için bizlere çağdaş  fikirler sunuyor.    

Read More »

Ahşap ve Açık Renklerle Mükemmel İç Mekan Tasarımı

Bu mükemmel iç mekan tasarımında mutfak , oturma alanı ve yemek alanı çok güzel çözümlenmiş. Açık renkler her zaman için daha çok tercih ediliyor. Triple D bu iç mimari tasarımı yapan kuruluştur.

Read More »

Matsutaka

İnsanlar yaşadıkları yerde ilk önce elbetteki güvenliğe önem verirler. Bu güvenlik isteğinin doğal sonucudur. Ama bildiğimiz gibi insanın ihtiyaçları sadece güvenlikle sınırlı değil. Yaşanılası bir yerde olmazsa olmazlar herkes için şahsi bir liste oluşturabilir. Bunlardan en önemli ve genel olanları kişi sayısına göre genişlik, yaşayanlara göre ana yapı, yer seçimi vb. bunların yanında çok önemli özelliklerden biride İç Mimarlık‘tır. Yaşanılası …

Read More »
Roma koltuk

En ilginç koltuk tasarımları

İç mekan tasarımlarında kullanabileceğiniz en ilginç koltuk tasarımlarını sizlerle paylaşıyorum. Yararlı olması dileğiyle.             İlginç koltuk,kanepe ve sandalye tasarımları Farklı tasarımlarda koltuk modelleri

Read More »
www.best-mining.com.ua

また、読み adulttorrent.org

бойлер комбинированный