Breaking News

Dekoratif aynalar

Klasik ayna tasarımlarından sıkıldınız mı ? Eğer evet diyorsanız bu tam size göre. Son 2 senedir iç mekan tasarımlarında kullanılan bu tasarımlar odalara farklı bir hava katıyor. birden fazla parçalardan meydana gelerek bir ifadeyi veya bir figürü ifade ediyorlar. Ebeveyn yatak odalarına çiçekli ayna tasarımları daha uygun düşüyor. Salon, oturma odaları ve ofisler de tercih daire formlarıdır. Keskin çizgilerden uzak kaçınılması gerekmektedir, tercihler yuvarlak formlar olmalıdır diye düşünüyorum. Çünkü köşeli ayna tasarımları insanı rahatsız edebilir ve ortamı gerebilir. Birkaç çalışma paylaşayım beğendiğiniz formlar üzerinde tasarımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çalışmalar size yeterli gelmediyse tıklayarak aksesuar çeşitlerini inceleyebilirsiniz

 

 

İç mekan tasarımlarında kullanabileceğiniz

 

      2 makalemiz için tıklayınız

 

Bir önceki yazımız olan Geometrik kitaplıklar başlıklı makalemizde geometrik duvar aparatları, geometrik kitaplık tasarımları ve geometrik kitaplıklar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

Farklı Oturma Birimleri

Oturma birimlerinin tasarımının yanında,malzeme ve döşeme seçimiyle dahada dikkat çekici hale gelebilir.   Bir önceki …

Maximo Riera Tasarımları

Maximo Riera tasarımları   Bir önceki yazımız olan 2013 Mutfak Tasarımları başlıklı makalemizde 2013 mutfak …

https://topobzor.info

табак для кальяна купить

binaryoptions21.com/%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%B3%D9%8A%D8%B7-iq-option/
%d blogcu bunu beğendi: