Breaking News
Home » 2016 » Haziran

Monthly Archives: Haziran 2016

Dubleks Daire Tadilatı

Montmartre, Paris, Fransa’nın en ünlü semtlerinden birinde bulunan 750 metrekarelik dubleks daire. Fransız iç mekan tasarımcısı Delpine Maumot tarafından tamamen modern bir tarzda yeniden tasarlandı  ve şimdi daire sakinlerine yeni bir yaşam tarzı sunuyor.

Read More »

Cristiano Ronaldo’nun 18,5 Milyon Dolarlık Evi

New York Manhattan Beşinci Cadde’de bulunan Trump Tower’daki daire  2500 metrekare. L şeklinde olan daire  maksimalizm tarzını en iyi bilen Juan Pablo Molyneux tarafından tasarlanmış. Central Park manzaralı bu 18,5 milyon dolarlık evin eski sahibi Alessandro Proto imiş. Bir futbolcunun sık olabileceğini kanıtlayan tasarım harikası bir mekanda gezmeye ne dersiniz?

Read More »

Çiçek Saksılarıyla İlhan Verici Dekorasyon Fikirleri

Bahçe süslemek için ya da verandaya biraz  renk ve çeşitlilik eklemek için ucuz bir yol bulmaya çalışıyorsanız, saksı tüm ihtiyacınızı karşılar. Çiçek saksıları taşınabilir veya tek bir yerde sabit olabilir. Evinizin kentsel alanında ve uzun pencerenizin veya veranda önünde yeşillik istiyorsanız, bahçeniz olmasa da saksılar bu etkiyi verir. Evinizi dekore edebilir ve veranda ya da diğer açık alanda saksı kurabilirsiniz. Bazı …

Read More »

Mükemmel T Şekli Kız Odası için İpuçları

   Mükemmel T Şekli Kız Odası için İpuçları: Öncelikle rahat olun, mobilya ve tekstil renk seçiminde özgür olun. Bu yüzden sevdiğiniz renklerden battaniye, kilim, perde ve yastık almalısınız. Ayrıca odanın renkli bir oda olmasında hiçbir sakınca olmamalı. Pembe ve beyaz renkler kız odaları için her zaman en uyumlu renk olmuştur. Ama renkte seçiminde sınırları zorlamanızda hiç bir sakınca yoktur.

Read More »

Tel Aviv Elmas Borsası Heykel Merdiven Tasarımı

İsrail’de mimar Moshe Zur tarafından tasarlanan benzersiz geometrik Amot Atrium Kulesi vardır. 158 metre ve 38 katlı, cam gökdelen LEED platin sertifikası sahibidir. İç mimar Oded Halaf tarafından tasarlanan etkileyici giriş holü, ortogonal, cam kaplı, dört katlı yüksek lobiye tasarlanan karmaşık ve imkansız gibi görünen, bilgi, deneyim ve muazzam yaratıcılık kokan muhteşem profesyonel ahşap heykel merdiven çalışması.

Read More »

Modüler Küçük Aile Dairesi

Orta büyüklükte bir evde enerjik çocuklar işin içine girdiğinde, yaratıcı düşünme ve akıllı planlamaya büyük ihtiyaç vardır. Burada kullanılan modüler mobilya ile yapılan akılcı, ustaca uygulama ve yerden tasarruf çözümleri sayesinde herhangi bir daireyi gerçek bir rüya evine çevrilmiş.

Read More »

STEVE KUHL TASARIMIYLA KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI

Tasarımcı Steve Kuhl’un  bu delicesine serin korsan gemisi yatak odası kuşkusuz her çocuğun hayalini yerine getirir. Altı yaşındaki bir çocuğun işgalci bir uzay gemisi, yarış arabası, kale ve korsan gemisi arasında çoğumuz muhtemelen bu mükemmel ortamdan keyif alırız. Odanın en önemli özelliği inanılmaz yüzen korsan gemisi olduğunu belirten Kuhl, 1/2 inç kontrplak tabakaları ile bunları kapsayan, geminin gövdesini oluşturmak için 2 …

Read More »

MİNİMALİST ALANLARDA BEYAZIN MUHTEŞEM ZARAFETİ

  Bu tasarımda sık sık kullanılan beyaz renk, modernlik, zarafet ve düzgünlük, somut bir örneği olarak karşımıza çıkıyor. Siyah veya koyu renkli bir evde beyaz renkli ürünleri serpiştirmek ilham verici bir görsellik meydana getiriyor. İşte şahane bir zıt renk tasarım örneği… somut bir örneği olarak görülüyor. Siyah veya koyu renkli bir evde beyaz renkli ürünleri serpiştirmek ilham verici bir görsellik …

Read More »

SOFİSTİKE TEMALAR İLE BİR ÇİFT ÇOCUK YATAK ODASI

Çocuklar için mekanlar tasarlamak söz konusu olduğunda, çocuk yatak odasında büyük ve sofistike oyuncaklar ve duvarlarını kaplayan çizgisel veya pastoral afişler mükemmel bir tarz oluşturur. Bu tasarımlar esnek, ilginç ve nötr renkler ile baskılar ne kadar büyüdükçe genç sakinlerinin zihin dünyasını pozitif yönde o kadar etkiler.

Read More »

GRİ RENK TONLARIYLA 3 MODERN EV

Kasvetli bulut ve fırtına şemaları ferahlatıcı iç renk düzenleri geldiğinde gri ve mazlum bir hal alarak, parlak, neşeli ve davetkar olabildiğini kanıtlamaktadır. Modern evler için mükemmel bir seçenek, tek renkli paletleri için bir gereklilik ve çok renkli tasarımlar için harika bir arka plan olarak çalışır. Kendi zevkinizi zamanla değiştirmek, sizin iç dünyanızı büyütebilir. Tasarımcılar burada özellikle birkaç farklı şekilde gri …

Read More »
220km.com/category/forse_ba/

www.profshina.kiev.ua