Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » COUNTRY TARZI VİLLA TASARIMLARI

COUNTRY TARZI VİLLA TASARIMLARI

Özel mülk arazi sahiplerinin kendilerine has yaşam alanları için içmimarlar ve tasarımcılarından fikirlerini araştırıp ona göre ev yada villa inşaa etmektedirler. Modern tarzı klasik ile birleştirerek country tarzı villa tasarımları şu an en çok istenilen bir model olarak görülmektedir. Geniş arazi üzerine inşaa edilen kendi isteklerine en uygun şekilde çizimler oluşturarak modelleme yapılmıştır. Villa tasarımlarında iç mekan kadar dış cephe de kullanılan mimari dökümanlar da çok önemlidir. Dış mekan da kullanılan yüzme havuzları, açık hava da lounge alanları ve güneşlenebilecekleri teras tarzı güvertelerle geniş bir yaşam alanı sunmaktadır. Doğa ile iç içe bir yaşamın konforunu hissederek hem sosyal bir yaşamın esintisini hissedersiniz hemde sessizliğin ve huzurun tadına varabilirsiniz. Odalar da sunulan doğal ve naturel konseptler ferah bir ortam oluşturmaktadır. Dış cephede kereste ekran panelleri kullanırken yeni yaşamın trendi haline gelen doğal ahşap görünümlü brüt panel betonlar da kullanılabilmektedir. Villa içerisinde misafirleriniz içinde 2 yada 3 yatak odalı bir tasarım planı uygulayabilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir önceki yazımız olan 2 KATLI MİNİMALİST DAİRE TASARIMLARI başlıklı makalemizde 2 katlı daire tasarımları, daire tasarımları ve katlı daire tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Salonların Muhteşem Yemek Odası Takımları

Yemek odaları evin daha doğrusu salonun ayrılmaz bir parçasıdır. Bu mekanlar sadece yemek yemek istediğinizde kullanabileceğiniz bir …

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

http://mazda.niko.ua

www.mazda.niko.ua

также читайте www.xn----7sbajornvhu8c.com.ua
%d blogcu bunu beğendi: